| andrei6611 a întrebat:

Salut, am comandat acum cateva zile de pe un site, iar a doua zi am primit email cu statusul comenzii unde scrie ca este trimisa la furnizor. Imi poate explica cineva ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca site-ul de unde ai cumparat este unul de dropshipping, adica un intermediar care a preluat comanda ta si a trimis-o mai departe la furnizoro ca sa ti-o pregateasca si apoi sa ti-o trimita.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Înseamnă că site ul de unde ai cumpărat nu are in stoc produsul și l a comandat și el mai departe.