| StefanCsLove a întrebat:

am cumparat un HTC One V de la cel.ro si nu imi recunoaste nici una din cartele (ORANGE SI VODAFONE), cosmote nu am incercat dar cum este cumparat de la cel.ro si nu de la o firma cum ar fi Vodafone sau Cosmote nu ar trebui sa fie blocat pe o singura retea. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| OneGentleman a răspuns:

Salut,rugamintea mea este ca maine la prima ora sa iei legatura cu cei de la cel.ro si sa le explici despre ce este vorba sustind teoria ta pe cele intamplate si bazandu-te pe fapte, factura si garantie, BAFTA happy

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

Contacteazai pe cei de la cel.ro sa iti zica ei pe ce e blocat