| CuTup3u a întrebat:

am fosg si vreau sa ma trec pe cosmote, cum fac asta ca nu vreau sa renunt la numar si din cate stiu eu merge sa dau un mesaj si ma trec pe cosmote...

P.S: Daca o sa ma trec pe cosmote o sa scrie cosmote sau frog?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau cel mai bine te duci la cel mai apropiat cosmote si il intrebi pe ala care lucreaza acolo,, el stie siguri si iti va detalia.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Va scrie Cosmote. Frog se desfiinteaza. Suna la 1234 si intreaba la ce numar si ce text trebuie sa dai sms.