| daηă a întrebat:

Am gasit pe okazii.ro un telefon si am vazut ca scria acolo "cine este interesat sa nu liciteze fara sa cumpere produsul.dau negativ". Ce ar trebui sa insemne asta?
P.S: Am vazut ca mai multi oameni vor sa cumpere telefonul.Ce pot face ca sa-l cumpar eu si sa nu-l dea altora?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa licitezi mai mult decat ceilalti

| hunterpainting a răspuns:

Aia inseamna ca daca o sa castigi licitatia si te razgandesti primesti negativ.
ca sa cumperi tu telefonul trebuie sa castigi licitatia.

| eandopuncttk a răspuns:

Inseamna ca sunt niste cretini pe care chiar nu ii intereseaza produsele... si liciteaza sa creasca pretul. tampenii

Răspuns utilizator avertizat