| Hamsterica a întrebat:

Am instalat The Battle for Middle-earth (tm) II, un joc de strategie puteti cauta pe net informatii.Am inceput sa joc prima misiune am indeplinit cateva obiective si deodata imi moare armata si cladirile si imi apare defeat pe ecran.Confuz m-am gandit ca mi-au distrus cladirea principala si nu am vazut am incercat a doua oara aceeasi poveste.Si la skirmis imi face la fel. E un bug? Cum scap de el!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza jocul sau pune-i alta cheie. Vezi ca poti schimba cheia din folderul jocului, e acolo un subfolder cu cheia. Din cate stiu... faza asta se intampla cel mai des pe Windows 7.