| poomplemusik a întrebat:

Salut, am luat de pe net world of warcraft lich king, l-am instalat am instalat si patchul si cand vreau sa intru in joc imi downloandeaza wow cataclysm, ce sa fac? vreau sa joc doar lich king,

Răspuns Câştigător
| Sonny a răspuns:

Nu folosi "Luncherul ", daca joci pe un server privat/pirat, si deja ti-a facut upgrade din patchurile din Cataclysm, o sa trebuiasca reinstalezi jocul din nou pana la Lich King.Bafta

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Nu iti downloadeaza nici-un Cataclysm, doar poza e asa, se instaleaza patch-ul(imbunatatirile, schimbarile care apar in joc). Dupa ce pasul 1(galben) e complet poti juca si in timp ce joci se termina tot de intalat(un fel de ubgrade). Totusi daca intri in joc cand e complet doar pasul 1 o sa ai lagg si gameplay-u nu va fi prea grozav.pa pa

| Mafy_9646 a răspuns:

Nu mai intra cu "Launcher" foloseste ocoana wow. exe

| senrogas a răspuns:

Nu Poti, Este MMORPG ceea ce inseamna ca odata ce apare ceva nou(cum in 2012 a aparut Mists of Pandaria)(da panda...)peste tot se instaleaza nu ai ce face.