| AlynnAlin a întrebat:

Salut,am luat un bilet de tren cu aplicatia trainline pentru data de 23. Mi-a venit referinta prin email dar nu si codul de bare care permite accesul in tren. Stie cineva vine dupa aceea sau ce s-a intamplat? Multumesc

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai uite ce zic aceștia:"etickets - Vă vom trimite biletele prin e-mail ca atașament PDF, pe care le puteți fie afișa pe telefon, descărca în aplicația noastră sau tipăriți ca bilet de hârtie.
Bilete mobile - Biletele mobile vor fi disponibile instantaneu în aplicația noastră. Va trebui să le activați înainte de a călători."
De asemenea, citește asta
https://support.thetrainline.com/......y-tickets-