| Freshhh a întrebat:

Am o intrebare, daca zic "ele" de 6 ori la 12:00 noapte ce se intampla? Eu am auzit ca iti apar 3 mirese si nu vei mai auzi, nu vei mai vedea si altele. (si puteti sa i-mi ziceti si cum? in gand sau cu voce tare?) Cel mai folositor raspuns FUNDA!

6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu este adevarat, nu te lua dupa astia care abereaza cu astfel de minciuni

| yloveyou1 a răspuns:

La fel si cu bloody mary... numai prosti... sau ala candy man.laughing prosti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic ca inainte trebuie sa tragi ceva pe nas, sau sa dai gata o sticla de vodca daca vrei sa vezi mirese la miezul noptii.

| DarkBlood32 a răspuns:

Eu zic sa strigi de 15.000 de ori "abecedar" la ora 00:00.

| Warr007 a răspuns:

Men serios astea sunt povesti aiurea cel mai bine e sa i spui la ala care stio spus ce o baut atuncea,, nu exista nu-i posibil big grin funda plss: