| alex2009 a întrebat:

Salut am o mica intrebare sunt uni utilizatori care nu au poze si nu pot intra pe profilul lor sa ii adaug ca prieten de ce?

Răspuns Câştigător
| JoJo a răspuns:

Sunt anonimi mai mult ca sigurhappy
Sunt cei care nu au cont, de asta nu le poti vizita profilul.

4 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Este posibil sa fie anonimi, sa nu aiba cont pe site ...deci nu ii poti adauga la prieteni.

| JoJo a răspuns:

Ms pentru funditahappy

| www a răspuns:

Poate unii. Nu intelg, nu poti sa intrii pe profilul lor pentru ca nu au poza? Pai apasa pe numelaughing, sper ca ti-am raspuns la "mica intrebare" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Posibil o defecțiune tehnică de moment.
Te poți adresa Ralucăi pe privat su la contact@tpu.ro
Multă baftă.
Pa, pa.