| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema! Am pe calculator spatiul full si nu stiu de ce ca programele mele nu ocupa mult spatiu.Am nevoie de un program numit click cleaner dar am gasit cateva programe cu numele acesta dar nu erau bune deloc. Vreau sa imi dati programul click cleaner care este cel mai bun dupa parerea voastra. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista programul CCleaner, care este foarte bun pentru curatare. De asemenea poti folosi Cleanup, il gasesti intrand prin Start/All Programs/Accesories/Sistem Tools. Dupa curatare poti da si o defragmentare, tot din Sistem Tools, cu Disk Defragmenter. Succes si numai bine!