| Anonim0727 a întrebat:

Salut,am o nelămurire, m-am înscris online la facultate Ubc din Bacău ieri, în cât timp ar trebui să-mi verifice dosarul?

Răspuns Câştigător
| Anee1667 a răspuns:

Depinde.
Eu sunt anul 3 și chiar dacă am mers fizic înscrierea s-a desfășurat tot online( fiecare a intrat într-o sală și pe rând, în fața unui calculator ne-am înscris ascultând instrucțiunile, actele mi-au fost scanate tot online) țin minte că și greșisem deși am fost acolo și undeva la 2-3 zile am primit înștiințare cu ce nu am făcut bine.
Așadar poate dura câteva zile, important este să verifici constant statusul dosarului.

1 răspuns:
| Yaesmin a răspuns:

O zi.