| Marianusabcd a întrebat:

Am o nelamurire. Recent m- am inscris la universitatea Ovidius din Constanta si m- am inmatriculat la un domeniu cu taxa.
Astazi am aflat ca am fost mutat la buget si tot astazi a fost ultima zi de inmatriculari. Eu deja sunt inmatriculat la cu taxa, exista sanse sa ma pot la fara taxa chiar daca am semnat contractul pentru cu taxa si chiar daca astazi a fost ultima zi de inmatriculari si nu am fost?
Am nevoie de un raspuns urgent. Multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trimite-le un mesaj ca accepti intrarea pe loc bugetat si apoi luni te duci personal la facultate sa rezolvi problema.

| Yukidaruma a răspuns:

Ar trebui să-i contactezi și să discuți cu aceștia. Acum ori la începutul anului universitar ar trebui să primești banii înapoi din moment ce ai intrat la buget.