| florinflo a întrebat:

Salut, am o problema cu tastatura, cind apas liniuta sa despart cuvintele imi apare volum si uite asa nu pot sa despart cuvinte, nu pre le am eu cu gramatica dar nici chiar figuri din astea sa = mi faca, am pus egal. ajutoooooor.

1 răspuns:
| andreih_8149 a răspuns:

Vezi daca nu e activata cumva functia "Fn" functia care iti activeaza de obicei a 3-a actiune pe tasta (prima fiind principala a 2-a fiind capsLock iar a 3-a Fn(volum, sleep, intens lumina etc) )