| Salmen_Sylviu_1997 a întrebat:

Salut, am o problema cu yahoo mail, ma loghez si dupa ma intreaba What is your oldest cousin's name? dar nu imi mai aduc aminte, si cand schimb parola ma intreaba intrebarea anterioara, ce sa fac? Dau funda happy

3 răspunsuri:
| Anyela2 a răspuns:

Pai cand ai creeat contul, ai ales o intrebare caruia, tot tu ai dat raspunsul. Trebuie sa raspunzi la acea intrebare cu raspunsul pe care l-ai ales atunci! big grin

| Salmen_Sylviu_1997 explică (pentru Anyela2):

Aia stiu si eu, dar nu mai stiu ce am scris atunci, cum sa fac?

| Salmen_Sylviu_1997 explică (pentru Anyela2):

Nu mai am habar ce am scris, ce sa fac?