| AditaaF a întrebat:

Salut am o problema daca deschid de exemplu winampul si mai am si browserul mi se restarteaza calculatorul ce sa fac?

4 răspunsuri:
| JustLife a răspuns:

Sal, e probabil de la windows, sa incerci sa dezinstalezi winamp sa vezi daca merge, te salut!

| AditaaF explică (pentru JustLife):

Mersi dar eu am dat exemplu winamp ca nu doar cu el se restarteaza si cu celelalte programe face la fel daca sunt mai multe in rulare

| Vlelupu a răspuns (pentru AditaaF):

Reinstalare Windows. Restartarea haotica a computerului se datoreaza unui virus informatic.

| AditaaF explică (pentru Vlelupu):

Mersi