| theMUFASA a întrebat:

Salut! Am o problema la casti, dintr-o data o casca a incetat sa mai functioneze. Inca mai am bonul de la Altex. Inca mai am garantie, intrebarea mea e, daca ma duc cu ele la Altex, mi le va schimba sau vor incerca sa le repare si sa ma astept sa se mai strice o data?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prima data se incearca reparatia

| gabicoo a răspuns:

Le vor primi în service.

| SpadasinulNegru a răspuns:

Din vastele mele cunostinte, am impresia ca ti le vor inlocui si chiar daca vor sa ti le repara nu ai nimic de pierdut pana la urma este in avantajul tau!