| Legendaru a întrebat:

Salut,am o problema,una mica dar cu deranj mare, de fiecare cand deschid un folder se deschide in alta fereastra, desi setarea e facuta bine.Sistemul de operare e windows7 32bit. (Nu e de la virusi sau malware).Dau Funda la raspunsul care mi-a fost de folos.

5 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Da o scanare totala la antivirus ca e posibil sa ai virusi, si mai verifica o data setarile

| ywar a răspuns:

Open in a different window - s-ar putea sa fie bifata, debifeaza si da-i apply! apoi ok!

| EMike a răspuns:

Exact cum a mai spus si ywar. Daca nu functioneaza, iti recomand sa reinstalezi windows, unul diferit. Am avut o problema similara cu windows XP, s-a dovedit a fi o eroare de sistem ( un BUG )

| Georgi_Geo_1998 a răspuns:

Intri in Control Panel -> Folder Options -> in fereastra care ti se deschide mai pe la mijloc ai optiunea:
- open each folder in the same window
- open each folder in its own window
Aici o selectezi pe prima

| gogυ a răspuns:

Ai un buton de la tastatura blocat. Ctrl cred.