| stalin a întrebat:

am o problemuta a carei rezolvare sper sa ma ajutati sa o gasesc! deci..trebuie sa ajung in Bucuresti zilele astea, undeva in sectorul 2, la un depozit de marfa en-gros,demili,bebili,sau ceva in genul asta,nu stiu exact cum se cheama. sper sa ajutati cu denumiri de centre de astea. dupa ce ajung la acel centru, va trebui sa ajung in sectorul 3, pe strada nucului.si aici vine marea problema si marea rugaminte, cum ajung din punctul A in punctul B? imi puteti oferi solutii? ce autobuz sa iau etc?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca vrei sa ajungi la Doraly.
Cu ajunsul de acolo la strada Nucului, nu te pot ajuta dar poti sa cauti pe Google harta Bucurestiului, sa localizezi strada si apoi sa intri pe site-ul RATB sa vezi cam cu ce mijloc de transport ajungi cat mai aproape de punctul B.

5 răspunsuri:
| chitaramea a răspuns:

Incerca sa gasesti pe google maps adresa si foloseste street veiw ca sa potisti exact unde ajungi, iar apoi cauta tot pe google harta ratb si gasesti toate liniile

| chitaramea a răspuns:

Dorali este langa afumati... mergi pe centura Bucuresti

| stalin explică (pentru chitaramea):

Www.tpu.ro

| thegeaba a răspuns (pentru chitaramea):

Nu e langa Afumati, e chiar in Afumati si daca merge pe centura face o zi. Unde mai punem ca nu a zis nicaieri ca are masina...