| JustinBieber a întrebat:

Am si eu ceva de la voi! Puteti sa ma ajutati si pe mine cu o poveste! Se numeste "Ciresarii"si vreau si eu sa o trag la imprimanta dar n-am! Cei care stau in "Galati" La str"Siderugistilor"Sa imi ziceti plz! Cum va cheama! Pup

5 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

laughing))ai putea sa il faci pe un cd, si sa il fc la un xerox cevatongue

| вєѕтωιѕнєѕ a răspuns:

Nu sjnt din galati

| Flav a răspuns:

Cu povestea nu te ajut, gandeste-te singura, mediteaza, imagineaza-ti, creaza!
Imprimanta apropiata de strada Siderugistilor? Stiu ca pe acolo erau vreo magazine de calculatoare si aveau si asa ceva, pe langa statiile de tramvai. Daca nu, vino 2 statii pana la Vip, in tiglina 1. Gasesti sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o listezi, la un xerox, e intre 2 si 5 mii/vechi foaia, asta in caz ca nu gasesti pe nimeniwinking

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

"Ciresarii", zici? Sunt 5 volume, in puii mei! Iti dai seama ca nu prea ai cum sa tragi atatea pagini la imprimanta? Sau e vorba despre altceva? Ai formulat atat de abracadabrant, incat nu prea inteleg despre ce-i vorba.