| cosu01 a întrebat:

Salut am si eu o comunitate pe care am infiintato si caut niste designeri-pentru orice poza care cere un membru
super moderatori- El sa ajute la intrebari si sa faca multe posturi
si moderatori la fel
add:pkangeldevil@yahoo.com cei interesati sau lasati id si va caut euwinking dau funda celui mai bun designerwinking

2 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Cu banii cum facem? eu iau 50 lei pe ora pentru desing in Corel Draw

| cosu01 explică:

Cred ca nu stii ce inseamna sa fii designer intr-o comunitatewinking Care acolo nu se plateste o faci de buna voiewinking