| SergiuX a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare,dau sa ma conectez la contul paysafecard, introduc datele, merg iar apoi imi cere sa bag un cod unic de autentificare pe care mi-l trimit pe email dar eu nu primesc nimic pe email.Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ori nu ai dat adresa de email corecta, ori emailul s-a dus in filtrul de spam

| Alexuţ02 a răspuns:

Verifică secţinea "SPAM" la email

| BaicuMarius90 a răspuns:

O sa il primesti dupa cateva ore...au bagat cel mai de rahat sistem, eu am primit mailul dupa 6 ore...am facut si o reclamatie dar nu am primit vreun raspuns..sunt neseriosi