| alegz a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare de unde as putea cumpara o baterie fujitsu siemens laptop la pret mai mic?

3 răspunsuri:
| CioflancaFlorin a răspuns:

Okazii.ro

neluL
| neluL a răspuns:

Fujitsu Siemens ce model?

| ITistii a răspuns:

Incearca la serviceul nostru(www.itistii.ro ). Noi reparam in garantie laptopuri Fujitsu Siemens, dar totodata vindem si piese originale. Intra pe site, trimi-te un mail acolo, spune-ne marca laptopului si cu ce te putem ajuta, si vei primi in cel mai scurt timp mai multe date referitoare la o baterie noua.