| CTLN a întrebat:

Am si eu o intrebare urgentaaaaaa! Exista cumva siteuri de laptopuri, cum ar fi eMAG, care sa poti dai la schimb un laptop pe alt laptop nou? plus diferenta de suma..garantat.

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Da cauta pe net service laptopuri si orasul tau o sa gasesti unele siteuri unde poti face acest schimb

| ion933 a răspuns:

Nu exista

| CTLN explică:

Pai eu am laptop-ul de 8 luni..nu cred ca l-ar evalua chiar asa la putin bani laughing dar nu am bani strnsi de aia voiam asa ceva happy