| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o nelamurire, am camera web si casti.
Eu as vrea sa nu mai tin castile la ureche cand vorbesc si sa se auda in microfon.
Cum sa procedez?
Cel mai folositor raspuns primeste funda+votbig grin
Astept raspunsuri cu nerabdarebig grin

2 răspunsuri:
| jonydd a răspuns:

rolling on the floor ciudat ce vrei u rolling on the floor dar mai bine iti iei niste boxe sau un microfon cu casti incorporate si gata dar sa asculti la microfon nu prea se poate rolling on the floor delocrolling on the floor hai ca mi-ai facut mai buna ziua rolling on the floor

| Buddha a răspuns:

Adica tu vrei sa si vorbesti, sa si auzi la microfon? laughing