| cosmin_8991 a întrebat:

Salut am si eu o problema. Am dat la proprietati la partitia C si am observat ca am ocupat 30 de gb din memorie(mult) apoi am deschi-o, am selectat toate folderele de acolo si am dat proprietati... iar acolo scria 18 gb si nicidecum 30. Deci vreau o solutie, dc imi ocupa memorie degeaba sau ce imi ocupa? multumesc mult

7 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Spyware / virus

| Tiberius a răspuns:

Nu e nici un spyware sau virus.Singura chestie e ca sunt si fisiere ascunse hidden files in general de sistem care ocupa spatiu. sper sa fi fost de ajutor

| Imm0rtal a răspuns:

Deacord cu @Tiberius. Data viitoare cand iti instalezi windows-ul ai grija sa iti aloci mai mult spatiu pentru C, pentru orice eventualitatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma ajuta nimeni?

| mafi a răspuns:

In primul rand intra in Control Panel la Folder Options dai la View si si bifezi Show hidden files and folders si o sa iti arate toate folderele ascunse si asa vei putea intra in My documents si vei putea sterge ce ai in folderul Temp incearca eu asa fac de obicei baftawinking

| cosmin_8991 explică:

Stiti care este problema... eu nu am folderul acela "Temp" si nu stiu cum sa o rezolv.

| cosmin_8991 explică:

Daca se poate vreau o solutie un program ceva... multumesc mult!