| Cosmin_2995 a întrebat:

Salut am si eu o problema. Cand deschid messengerul iar apoi cand vorbesc cu cineva si acea persoana iesi, imi apare o eroare cu doua variante de raspuns ( yes or no) eroare este ceva in genul asta... "internet explorer java script erorr" am cautat pe google si am gasit niste raspunsuri legate de internet sa debifezi ceva acolo la optinuni dar tot nu a mers astept un raspuns de la voi. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

Ia intra pa

http://www.java.com/en/download/index.jsp

si dai pe free java.

5 răspunsuri:
| dan11 a răspuns:

Sterge si reinstaleaza internet explorer cu toata ca-ti recomand un alt browser[mozilla, opera, google chrome...]. bafta.

| alejinxique a răspuns:

Uita-te ce versiune de java ai. Cauta pe net si instaleaza-ti ultima java lansata. Eu asa am patit cu flash player-ul. Sper sa iti fie de folos.

Răspuns utilizator avertizat
| Crysti81 a răspuns:

Reinstaleza mesu si gata simplu