| HelloWirus a întrebat:

Am un DVD cu windows vista pe el si as vrea sa il instalez. Singura problema este ca nu este bootabil. Cum as putea sa il fac bootabil farasa il scriu pe alt DVD? si putin mai explicit rasp daca puteti. Funda. Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| victoreanu a răspuns:

Nu mai poti sa-l faci bootabil. Trebuie facut alt DVD. Oricum gresesti la modul in care il scrii pe DVD. Trebuie sa alegi "write image to DVD"

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Vista? treci la w7 este mai destept!

| HelloWirus explică:

Da stiu dar nu am decat 1 GB RAM...Asa ca nu am ce sa fac. Oricum mersi.