| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un iphone 3g 16gb are IOS 4.2.1 as vrea sa pot sa ii pun imagine si in meniu in spatele iconitelor dar nu reusesc am Winteboard pe el da nu ii dau de cap daca ma poate ajuta cineva am bifat toate alea in witerboard si tot degeaba. astept raspuns Multumesc!

1 răspuns:
| elBavarez a răspuns:

Procesl este destul de simplu, alegi setari, wallpaper si din meniul afisat iti alegi imaginea dorita.
Am scris un material mai detaliat pe adresa: http://viata-virtuala.com/......ne-3-cu-i/