| Dobitoc a întrebat:

Am un microfon Samson C01U cu intrare USB si nu-mi fuctioneaza, am umblat in setarile placii audio, la setarile volumului din windows toate sunt la maxim la volum mic, chiar nu mai am nici o varianta, cine poate sa-mi zica ce as putea face sa-l fac sa functioneze?

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Vezi ca la setarea placi audio ai o comanda "bost microfon", ce inseamna ca da semnal audio direct pe difuzoarele tale sa ai control.Deci ca idee invers trebuie sa faci sa setezi la maxim sunetul, insa vezi sa nu ai bifat vreun "mute" pe la mic etc. Apropo poate necesita driver?
Ia cauta si rezolva beleaua, este mica si o descurci imediat doar esti baiat destept nu? :-))
Bafta.

| Devil3ization a răspuns:

Reinstaleaza driver-u din nou! am avut aceeasi problema