| xNoNaMe a întrebat:

Salut, am un Nokia E61i si cand incerc sa-l aprind scoate sunetul de aprindere butoanele lumineaza dar nu se aprinde displayul.ce as putea sa ii fac? Sa il duc la un service sa ii pun din nou softul?

2 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Cand nu ti se aprinde ecranul e de obicei o problema cu el, cred ca o sa trebuiasca sa ii schimbi display-ul sad

| Verdant a răspuns:

Frate, aceeasi chestie mi s-a intamplat si mie, cand eram la bucatarie, din greseala mi-a cazut din buzunar, cand am reincercat sa il aprind mergea displayu, o fi putin impins din fabrica, oricum mie mi-a mers abia dupa ce a cazut pe gresie. Tre' sa il dai de pamant. Isi revine, nu glumesc.