| ierdna123 a întrebat:

Salut.am un psp 2004 si as dori sa intru in recovery menu... apsand R+Power intre 3 si 5 sec thinking va rog frumos ajutati-ma big grin mersi!

6 răspunsuri:
| Herr a răspuns:

Ai PSP-ul modat? Daca il ai si nu poti intra in Recovery Menu incearca sa dai un restart la card(sa stergi tot), dar inainte de asta, sa ti le salvezi in pc, eu asa am facut si mi-a mers.Intradevar nu mereu intra in Recovery Menu, incearca de cateva ori.

| Herr a răspuns:

Pai daca nu este modat, nu poti intra in Recovery Menu din cate stiu eu, doar daca il ai modat.Cu modarea pot sa te ajut eu, poti sa imi zici ce firmware ai? Dai la Settings>System Settings>System Information.

| Cristinel_Grosu_1973 a răspuns (pentru Herr):

Ma poti ajuta si pe mine cu o modare are firmwerul 6.61...ce zici?

| ierdna123 explică:

Am incercat cred ca de 50 de ori si nu merge...psp-ul nu este modatsad

| ierdna123 explică:

Am rezolvat problema... l-am si modat.cine vrea sa il ajut sa il modeze mesaj + funditaxd

| Cristinel_Grosu_1973 a răspuns:

Salutare am si eu un psp model 2004 si as vrea sa l modez ma poate ajuta si pe mine cineva?