| slim619 a întrebat:

Salut..am un televizor Grundig 26 VLC 3200 Ba si as vrea sa vad un film direct de pe stick, dar nu il citeste deloc am bagat tot folderul sau doar filmul dar nimic..muzica o citeste fara probleme..trebuie un format anume pentru a putea vedea filmele?

1 răspuns:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Incearca formatele specifice "imaginilor virtuale" gen.iso si altele din categorie care pe calculator se deschid cu Daemon Tools ar trebui sa functioneze.