| ANONIM12737 a întrebat:

Salut, am vrut sa ma abonez la o persoana pe Onlyfans cu cardul de revolut și mi l au blocat, nu mai pot face plati contactless (cu telefonul nu am incercat pântru că trebuie să mi pun alta cartela și nu am internet ) cum îl pot debloca? Menționez că transferuri online pot face

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-l poti debloca. Suni la revolut sa-ti trimita alt card si pe viitor NU mai platesti pornografie cu contul de revolut, ca au pus interdictii, fiindca multi tineri folosesc cardul revolut sa faca plati online pe site-urile deocheate si apoi nu recunosc ca au fost ei, iar parintii cer anularea cardului.