| Veverita a întrebat:

am windows 7 instalat si discul C mi-e full.nu stiu de la ce.am doar catvea programe instalate si atat. spuneti-mi ce sa fac.tot ce nu tine de programe e salvat in discul D...si totusi C e plin...pls help. cel mai bun raspuns clar ca are fundatongue

Răspuns Câştigător
| mFlorian a răspuns:

Salut. Deci, click dreapta pe driver C dupa te duci la Properties si dai disk cleanup wizard. Daca nici asta nu te scapa de fisierele nefolositoare incerca sa cureti Temp Files happy Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Si la mine la fel. e stricat hard disk-ul dar ii poti da disk cleanup. stii sa dai. proprietati la c, disk cleanup.

Răspuns utilizator avertizat
| claudyu_7346 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsu