| Mihai18G a întrebat:

Am windows xp si am incercat sa instalez windows 7 sau vista.
Am dvd butabil cu fiecare... Dar la amandoua imi face aceeasi "figura": Bag dvd-ul dau restart se incarca si apoi imi apare ecranul gol (cu tema windowsului care incerc sa il instalez) si cursorul si nu pot face nimic.
Ce pot face sa il instalez?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DoRu a răspuns:

Pai iti apare in fundal cu tema windowsului (gol n-are cum). Ttrebuie sa astepti putin mai mult pana sa dispara aia ca se incarca ceva acolo unde trebuie sa astepti u! Funda?

1 răspuns:
| DoRu a răspuns:

App... uitasem. Daca nu sti sa instalezi Windows XP, 7 sau Vista, ti-as zice sa nu te bagi, caci este raspunderea ta daca strici ceva! Si Vista e cel mai praf Windows, nu-i bun de nimic. Insa XP si 7 le sunt niste windowsuri f. bune! Funda? Caci am raspuns primul