| Rony56 a întrebat:

am windows xp si dau pe windows movie maker si cand vreau sa imi import o imagine muzica sau video imi scrie asa :
The exception software exception (0xc0000409) occurred in the application at location 0x7743c82c.
asa ca va rog sa imi ziceti ce trebuie facut

1 răspuns:
| allthree a răspuns:

Programul windows movie maker nu a fost instalat cum trebuie in timpul instalarului systemului de operare.Alt ceva nu am idee despre ce ar fi vorba! Reinstaleaza windows daca ti mortis sa folosesti programul!