| fsdaasfasd a întrebat:

Salut, anul asta fac 14 ani (sunt baiat) si sunt foarte slab (mi se vad oasele peste tot, maini subtiri, picioare la fel)
De 3 zile am inceput sa fac zilnic 40 de flotari, 200 de abdomene, 100 genoflexiuni, 200 de gantere de 3 Kg (in 4 serii toate) si sa alerg cam 40 min.
cam in 5 luni pot arata mai bine? (sa fac si eu putin abdomen, picoarele si mainile sa arate mai bine...)
funda.

1 răspuns:
| cryssu2008 a răspuns:

Sfatul meu: Daca vrei intr-adevar sa ti se dezvolte muschii, nu face exercitii de capul tau. Du-te la o sala de fitness, si cu ajutorul unui profesor de fitness vei face anumite exercitii. Sau mai este o varianta, sa te duci la gimnastica medicala ( unde cu un medic specialist, iti va spune exact problemele pe care le ai, si ce exercitii trebuie sa urmezi) Nu mai fa exercitii asa de capul tau happy