| papushoi a întrebat:

are cineva vreo idee cum se pot fura parole de la fecebook sau de la msn? urgent raspundeti. nu vreau sa fac rau nimanui ( pur si simplu as vrea sa intru pe fecebook prietenului meu )

Răspuns Câştigător
| eduard89 a răspuns:

NU. nu poti. Doar daca ai acces la calculatorul lui, sau daca intra pe facebook sau msn dupa calculatorul tau. In acest caz poti folosii keylogger un program care inregistreaza orice tasta folosita, prin care si parola inculpatului.Totusi sugerez sa nu intrii, daca are ceva de ascuns si o sa aflii, tu o sa ai de suferit, doar pentru simplul fapt ca aceasta chestie numita curiozitate nu ti o poti stapaniiwinking

2 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Păi dacă e prietenul tău mi se pare ciudat că trebuie să îi FURI parola. Nu ţi-o dă dacă i-o ceri? o. o

| Roby67 a răspuns:

Uite asa se dezvolta hotii in Romania care o sa umple puscariile in viitor!