| x2gk9r a întrebat:

Salut…as vrea o parere
Am un smart wifi de la telekom, si merge bine cateodata urca la 130 viteza de obicei folosesc un vpn ca rezolutia videourilor pe yt merge maxim 480 p si m-am gandit cum as putea adauga un vpn sau daca cumpar un nou router si conectez firul de la smart wifi la celalalt oare voi gasi o schimbare?
astept parerii

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, va fi schimbare.
Daca legi 2 sau mai multe routere in cascada, viteza va scadea.

| aizen0567 a răspuns:

Nu inteleg care e problema pe care o intampini? Viteza netului sau rezolutia de la YouTube? Tin sa-ti mentionez ca la viteaza aceasta nu mai e de vina netul ci poate dispozitivul de pe care urmaresti youtube.Eu am net portat de la digi si atinge viteze peste 500.