| Alexw2jj a întrebat:

Salut as vrea sa dau la tehnica dentara,dar nu stiu daca trebuie chimie, nu prea am treaba cu chimia si as vrea sa stiu daca este o meserie banoasa si cat de dificila este aceasta meserie

2 răspunsuri:
| Yolandi a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie chimie (aminoacizi, proteine si zaharide) dar se merita pentru ca, cu putin noroc poti sa faci bani frumosi cu meseria asta! Cat despre dificultate, daca ai îndemanare si-ti place ceea ce vei face, te vei descurca happy

| Alexw2jj explică (pentru Yolandi):

Mersi apreciez raspunsul tau