| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
As vrea sa fac revizia unei biciclete la decathlon...e ok service-ul lor?
Mersi!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine un magazin privat de biciclete, decathlon e ca o vulcanizare face esentialul nu se pricepe la orice

| Samy2486 a răspuns (pentru mgtow):

Am inteles
Am sa ma uit si dupa cateva magazine de bicicletele din apropiere
Ideea e ca decathlon imi era aproape

| mgtow a răspuns (pentru Samy2486):

Unul privat e de incredere si iti face reducere daca mergi la el tot timpul

| sierra1 a răspuns:

E ok de tot dar pe bani. Bani buni

| Samy2486 a răspuns (pentru sierra1):

Pe site-ul lor nu parea asa scump
50 de lei o revizie totala

| sierra1 a răspuns (pentru Samy2486):

Aia-i fără schimbara de piese uzate

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde ai cumparat bicicleta au ei servis uri cauta in cartea tehnica a bicicletei adresele celor mai apropiate servisuri si suna i sa vezi cît te costă revizia ca daca este in garantie nu te va costa niciun ban.