| AvalohAlyn a întrebat:

Salut.As vrea sa imi fac un tricou ori cu Guess Who,ori cu Nane, ori cu Cedry2k si nu reusesc sa ma decid,sa ma hotarasc.
As vrea sa fie rosu si sa scrie cu alb un mesaj, un motto sau o melodie de la unul din ei.Ma gandeam sa il fac cu toti 3, dar am vazut ca nu e ok,ca nu prea se impac intre ei.
Cu care sa-mi fac si MAI ALES care sa fie TEXTUL scris pe tricou?

PS:pentru cine nu stie, toti 3 fac hip-hop
VA RAMAN DATOR!

8 răspunsuri:
| MadaSS a răspuns:

Cedry2k clar! Personal mie mi-ar place cu textul asta: "Viata e o fuga dupa fericire, si daca imprastii ura in nestire nu te astepta sa primesti iubire!"
piesa fiind : http://www.youtube.com/watch?v=LlCatc50kkQ
Acum e alegerea ta. :P

| AvalohAlyn explică (pentru MadaSS):

Interesant! Deci intra la batalia finala textul astalaughing Ar mai fi din melodia ''Rugaciune ''tot a lui Cedry2k.Aia imi place mult.

| Okami23 a răspuns:

Ex: chipul lui guess who si mai un vers Nu ne-am nascut in locul potrivit sau numele piesei Manifest, Onoare, Viseaza, E plictiseala, Lala song. etc
sau cu melodia Schimbari de valori al lui Cedry2k.
eu mi-as face unul pe care sa scrie:
Ştii că toţi fumam,
LaLaLaLaLaLaLa
De dimineaţă până seara!
fumam. si unul cu
Da', pot să fac toți banii din lume,
Să văd tot felul de locuri
Sufletul meu rămâne trist

dar alegerea e a ta

| Shu a răspuns:

Recomand cu Nane si TEXTUL :Nu ştiu unde sunt, dar ştiu unde mă duc,
Văd numai trepte-n faţa mea şi urc, urc, urc.
Și odată ajuns la nori,
Nimeni nu mă mai poate convinge să cobor. Sau vezi tu asculti niste mixtapeuri cu el. si vezi ce ''fraze'' iti plac.tongue

| AvalohAlyn explică (pentru Shu):

NU stiu daca incape tot ce ai zis intr-un singur tricou
E foarte fain ce ai zis!
Merci mult de raspuns