| FuriousMadalin96 a întrebat:

Azi mi-am instalat windowsu si am o problema,cand downloadez pur si simplu nu se incarca, sau ramane blocat la 99%ce sa fac? nu pot downloada firefox sau altceva, am internet explorer.

Răspuns Câştigător
| deeabff a răspuns:

Sincer incearca sa folosesti google chrome sau opera, dar daca ai windows dala vechi incearca-l pe proffesional 7

| FuriousMadalin96 explică (pentru deeabff):

Nu puteam instala nimic, nici chrome, am facut iar windowsu` acum folosesc chrome, merge perfect, multumesc oricum

| deeabff a răspuns (pentru FuriousMadalin96):

Cpl

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Incearca google chrome e mai eficient.winking
PA!