| benga94 a întrebat:

Salut care aveți habar de programele digi
Am cumpărat un lcd nou îmi găsește mai multe programe
Decât TV cel vechi plus ca sunt și unele HD
Dar de ce la unele apare o cheie ca și cum sunt blocate
Trebuie sa plătesc bănuiesc... Hbo știu ca se plătește dar restul axn tv1000 superone le aveam incluse în pa chet când am tras cablul acum sa plătesc pentru ele e aiurea... Măcar nu fac reduceri la abonament
Nu pot vedea acele canale fără sa plătesc?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca prinzi mai multe programe e din cauza ca are o banda mai larga si decodeaza programe hd, pentru asta nu platesti nimic, pentru hbo platesti in functie de unde esti tu, de la ei trebuie sa iei un reciver sa prinzi hbo sau pachetul cinema packet

| K0sti a răspuns:

Cand ai tras cablul?