| yonutgabi a întrebat:

care mai stie servere private de metin2
bagati id meu yonutgabi
nu vreau orice server
ex: finaLongju2, finaLongju3, Metin35 (care e varza rau), ...sau empiremt2
si daca stie cineva sa ma invete si pe mine cum e faza cu hamachi...
am incercat sa joc divinmt2 si matrixmt2... dar nu merg. pnm
ID Mess: yonutgabi

Răspuns Câştigător
| kaTTsu a răspuns:

Frate nu te inteleg. uitate in statistici ...stiai ca pe finalongju sunt de 10 ori mai multi ca pe RO si depaseste si numarul celor de pe UK? intereseaza-te frate, plus ca acum il vor pune si in engleza FINALONGJU2 RULZ

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://youtube.com/vaidavlad21 aici gasesti rasp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://wg-mt2.sytes.net/ Cel mai frumos sv;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.wildgamers.com BAFTA;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.wildgamers.com BAFTA ;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.personalmetin.homeip.net/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Innut scrie metin2
scrie de aici: black night metin2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah scrie pe google http://war-mt2.ro si cauti acolo downlaods da vezi ca e inca in construire da o sa fie misto ca eu il fac te da de la lv 70 si maxim ie lv 356 ie tare are si KYng7 sirius4 are multe ie cel mai tare viziteaza saityul meu si o sa-l vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu sv scrie metin2 ilive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandru bazatullllllll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am metin2 freeztimemt2happy
il vrei? tiam bagat id add la baciu_didi92

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand finalongju pentru ca si eu am cont pe el :1.cresti repede 2.primesti yang de te saturi si 3.armele si platosele sunt +9
la magazin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man daca nu iti place sv astea incearca sa joki metin beta e misto iti da liv 19 si multe din astea siteul la el e www.betamt2.net incerca-l mie mi se pare misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

METIN 2 ilive chiar se merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.estioproasta.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am bagat id tau da-mi accept ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu un joc se numeste Doamna Raisa baba de sub mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ii finalonngju2

| udarz13_8810 a răspuns:

Betamt2 heartmt2 metin2.us metin2tim lonjiu 2 metin2 gx metin2 bucuresti metin2 piatra neamt metin2 mynem

| miley_5088 a răspuns:

A mai e si part