| budy55 a întrebat:

Salut care stiti cum se facebutonu acela Like La o pagina facebook! sau care vrea sa-mi faca si mie una happy

2 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Ttrebuie sa ai o pagina cu compania ta, cum e CreativeMonkeyz daca cauti iti da pagina de fani, nu e un cont

| nevermind_3854 a răspuns:

Like inseamna imi place. Asadar dai clic pe butonul Like daca iti place o fotografie, un link sau ceva ce a postat cineva. Iar daca vrei cont pe facebook te pot ajuta uite aici id meu bitzy_1990.