| adrianboss2011 a întrebat:

Salut,cine a completat o oferta aici:http://apple.freebiejeebies.co.uk/ dupa ce o completez ii dau la refer friends si invit cati trebuie(in cazul meu:0 / 17 Referrals pentru ipod touch) sau pot si mai multi? Dupa ce ii completez referalii, ce trebuie facut sa primesc premiu sau cat trebuie sa astept sa ajunga in Romania? FUNDA PS:doar cei care au completat o oferta pe siteul ala si au primit premiu

1 răspuns:
| Catalina226 a răspuns:

Mai bine nu iti pui speranta in siteuri de genul asta. Ofertele acelea completate de tine doar le aduc bani celor ce detin siteul, insa tu nu primesti nimic. Iar ideea de referrals este facuta special pentru ca tu sa inviti mai multa lume sa intre pe site ca sa le faca lor ofertele. Este o mare teapa