| mEnjoy a întrebat:

Salut, cine imi spune si mie cu ce pot deschide un film DVDR, ii dau funduita cine ma ajta!

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......ayer.shtml de aici. e un programel mic, gratis si exact ce iti trebuie. daca nu ai codecuri video ia-le de aici http://www.softpedia.com/......odec.shtml succes:)

| fender92 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei VLC MEDIA PLAYER de pe google.(poate il ai)...eu il folosesc de foarte mult timp. imi place ca citeste multe formate audio si video...bafta

| Radu_8381 a răspuns:

Incearca ivivo sau vclwinking

| Imm0rtal a răspuns:

Sau poti incerca cu ultimul bsplayer. Iti descarca singur ce codecuri are nevoie pentru a vedea filmul si chiar iti cauta si subtitrarewinking