| RazvanStan99 a întrebat:

Credeti ca daca iau 3 note 10 la rand o sa ma creada colegi tocilar si nu o sa mai vorbeasca cu mine?
Astept raspunsuri inteligente.
Si inca ceva nu am luat deloc un zece doar o data(un zece zece nu zece -)nu-s tocilar media mea a fost 9, 09

Răspuns Câştigător
| XtremePWN a răspuns:

Daca obtii note bune toata lumea o sa rada de tine. Ajungand la o facultate buna din Bucuresti sau din strainatate iti vei pierde toti prietenii, nimeni nu va mai dori sa vorbeasca cu tine. Trebuie sa incepi imediat sa iei note proaste sa iti faci multi prieteni pe facebook.

| RazvanStan99 explică (pentru XtremePWN):

Oricum iau note de 9 si 8 cateodata si 6 e bine?

| alexalex2001 a răspuns (pentru XtremePWN):

Nu este adevarat. Daca iei note bune nu inseamna ca esti tocilar si nu o sa vorbeasca cu tine.Aia care nu vorbesc cu tine pentru ca iei note bune inseamna ca nu sunt prieteni. Daca tu iei note bune, nu te simti mai bine? Oricum cu notele bune poti ajunge la o facultare la un master, poti ajunge ceva in viata. XtremePWN cred ca este un needucat.Bafta!

3 răspunsuri:
| XcritiX a răspuns:

Nu e adevarat fac pariu ca tu esti clasa a 5 a maxim invata frate nu au ce sa zica colegii tai atata timp cat iei note mari si nu stai sechestrat in casa. concluzia este pune mana si ia note mari laughing nu te gandii la asta peste cativa ani o sa iti dai seama ca am dreptate ce ti-am spus eu aici!