| mariushxD a întrebat:

Cum aflu cati rami am cu windows vista ca la windows Xp si 7 stiu da asta nu e bun de nimic wista. Funda

4 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Mergi in :my computer: si dai click dreapta oriunde unde iti apare; alb; si properties.

Răspuns utilizator avertizat
| tteo92 a răspuns (pentru mariushxD):

Cum sa nu fie, la orice windows este.

| Jeryko a răspuns:

Pai te duci la start la computer si dai click dreapta pe el si iti apare nu dai click dreapta pe computer de pe destkop ca acela este comanda rapida si nu mere. Daca acel PC pe care'l folosesti il folsesti pentru jocuri si nu pentru birou(documente, etc.) iti recomand sa renunti la vista si sa bagi XP